About Sensodyne

 

Biz Kimiz

Sensodyne hassas dişler için diş hekimlerinin önerdiği 1 numaralı diş macunudur.* Yanıtı basit, çünkü Sensodyne diş macunları günde iki kere fırçalama ile hassas dişlerin neden olduğu sızıyı hafiflettiği ve uzun süreli koruma sağladığı kanıtlanmıştır.

Vizyonumuz

Kendimizi diş hassasiyetinin olmadığı bir gelecek yaratmaya adadık.

"Kendimizi hiçbir hayatın hassasiyetinin olmadığı bir gelecek yaratmaya adadık"

Tarihçemiz

1980

1980

Potasyum nitrat (hassas dişlerin rahatlatılmasına yardımcı olur) içeren ilk diş macunu Sensodyne  F piyasaya sürüldü. Günde iki kere kullanıldığında sızıyı hafifletmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

2006

2006

Sensodyne Pronamel piyasaya sürüldü. Optimize edilmiş florür formülasyonu diş minesinin asit erozyonu etkilerine karşı korunmasına yardımcı olur.

2010

2010

%5 NovaMin ve florür içeren Sensodyne Onarım ve Koruma piyasaya sürüldü. Günde iki kere fırçalama ile dişlerin duyarlı bölgelerinin onarılmasına yardımcı olur.

2013

2013

Sensodyne True White piyasaya sürüldü. Lekelerin nazikçe çıkarılması için sodyum tripolifosfat içerir. Sensodyne True White birçok günlük beyazlatıcı diş macununa göre 10 kat daha az aşındırıcıdır.

Bilimimiz

Hassas dişler alanındaki liderler olarak, akademik kurumlar ve laboratuarlarla birlikte çalışmaya kararlıyız. Bu ilişkiler bilgilerimizi ve hassas dişler ile insanların hayatına etkisi ile ilgili anlayışımızı geliştirmemize olanak sağlıyor. Yaptığımız şeyin merkezine bilimi koyarak, en son bilimsel yenilikleri uygulamaya ve daha fazla insanın hassas dişlerinden kaynaklanan sorunlarının hafifletmesine yardım etmeye devam edeceğiz.

Bizim Bilimimiz