Pronamel logo

DİŞ MİNESİ DİŞLERİNİZ İÇİN NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Diş Minesi, dişlerimizin beyaz ve mineralden yana zengin koruyucu dış tabakasıdır. Sağlam diş minesi, aynı zamanda vücudumuzdaki en sert maddedir. Buna rağmen, her gün tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerin içindeki asitler diş minesini zayıflatabilir veya yumuşatabilir. Diş minemiz zayıflarsa kolayca aşınabilir. Zamanla, altındaki sarı tabakayı açığa çıkaracak şekilde kademeli olarak incelebilir, hassaslaşabilir ve şeffaflaşabilir. Bunlar, Asit Aşındırmasının etkilerinden sadece bazılarıdır.

Sağlıklı beyaz dişlere sahip olmanın sırrı güçlü ve sağlıklı bir mineye sahip olmaktır.

Asit Gerçeği

Asit yönünden zengin günümüz beslenme biçimi, dişlerinizi düşündüğünüzden daha fazla risk altına atabilir.  Günde 4 kez asitli yiyecek ve içecek tüketimi dahi, diş minenizi Asit Aşındırması ya da Asit Erozyonu riski altına alabilir..

Daha fazlasını öğrenin

Neden Promine?

Asit Aşındırması veya Asit Erozyonuna karşı diş hekimlerinin 1 numaralı tavsiyesi


Diş Hekimleri Promine’yi tavsiye ediyor. Promine diş macunu ve ağız çalkalama suyu, zayıflamış diş minesini aktif olarak güçlendiren optimize edilmiş benzersiz florür formülasyonlarına sahiptir. Promine diş macunu ayrıca, diş minesinin daha fazla incelmesinin önlenmesine yardımcı olur. Diş macunu, ağız çalkalama suyu ve diş fırçası ürünlerinden her biri Asit Aşındırması riski altındaki insanlar için özel olarak tasarlandı Promine diş macunu portföyü bir diş macunundan beklediğiniz tüm faydaları sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Hangi Promine?

Dişlerimizi Asit Aşındırmasından korumaya yardımcı olmak üzere özel tasarlanmış diş macunlarını, ağız çalkalama suyunu ve diş fırçasını keşfedin.

Daha fazlasını öğrenin