Diş Hassasiyeti Tedavisi

Diş Hassasiyeti Tedavisi

Diş Hassasiyeti Tedavisi

Diş Hassasiyeti Tedavisi

Diş Hekiminizin Rolü

Dentin aşırı hassasiyetiniz olduğunu yalnızca bir diş hekimi onaylayabilir. Herhangi bir diş problemi yaşadığınızda, her zaman diş hekiminize başvurarak tavsiye alın. Diş hekiminiz size en uygun ağız bakım düzeni ve en iyi diş fırçalama tekniği, sıklığı ve zamanı ile ilgili tavsiye verebilir. Asitle aşınma riski altında olduğunuzu hissediyorsanız, diş hekiminizden, örneğin modern diyet içinde birçok asitli yiyecek ve içeceğin en iyi nasıl tüketileceği ile ilgili tavsiye isteyin. Aynı zamanda Pronamel gibi dişleri asit erozyonuna karşı korumaya yardım etmesi amacıyla özel olarak formüle edilmiş bir diş macununu da deneyebilirsiniz.

Uzmanlar Neden Sensodyne'i Öneriyor?

1961 yılında piyasaya çıktığından beri Sensodyne diş hassasiyeti için diş hekimlerinin önerdiği 1 Numaralı marka olmuştur - 10 diş hekiminden 9'u gerçekten bizi öneriyor. Sensodyne, günde iki kere fırçalama ile hassas dişlerin neden olduğu ağrının kanıtlanmış olarak hafifletilmesini sağlar.

Bilim her zaman Sensodyne'in merkezinde olmuştur, diş macunlarımızı bu denli etkili yapan da budur. Bilim adamlarımız yıllar boyunca diş hassasiyetinin giderilmesi için özel olarak tasarlanan yeni diş macunlarında farklı teknolojiler formüle etti.

Ne Zaman Diş Hekimine Gitmelisiniz?

Diş ağrısının diş hassasiyeti dışında birçok başka nedeni olduğunu lütfen unutmayın. Dişlerinizde herhangi bir zamanda rahatsızlık ya da ağrı hissediyorsanız, en kısa sürede diş hekiminizi ziyaret ederek tavsiyelerini almanızı öneririz. Düzenli diş kontrolleriniz için diş hekiminizi her [6 ayda bir] bir ziyaret etmenizi öneririz.

Sensodyne Hassasiyet Testi

Sensodyne® Hassasiyet Testi

Hassas diş belirtilerinden bazılarına sahip olabileceğinizi mi düşünüyor musunuz? Hassasiyet Testi daha fazlasını öğrenmenize yardımcı olabilecek, faydalı bir araçtır. Yalnızca birkaç dakikanızı alır ve hemen başlayabilirsiniz.

Hassasiyet Testi Yap

Hassasiyet Hakkında