Managing Sensitivity

 

 

Hassas Dişlerin
Doğal Beyazlığına
Kavuşturulması

HASSAS DİŞLERİN DOĞAL BEYAZLIĞINA KAVUŞTURULMASI

Hassas dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasını istiyorsanız, Sensodyne Beyazlatıcı gibi özel olarak hassas dişler için tasarlanmış beyazlatıcı bir diş macunu kullanabilirsiniz. Hassas dişlerinizi profesyonel beyazlatmak ile ilgili sorularınız için diş hekiminize danışınız.

BEYAZLATICI DİŞ MACUNU

Beyazlatıcı diş macunları genellikle dişlerinizi temizlerken aynı zamanda diş yüzeyindeki lekelerin giderilmesine ve dişlerin doğal beyazlığını geri kazanmaya yardımcı olur.

Sensodyne Beyazlatıcı, özel olarak hassas dişleri beyazlatmak için tasarlanmıştır. Günde iki kere kullanıldığında, Sensodyne Beyazlatıcı lekeleri uzaklaştırarak daha beyaz dişlere kavuşmanıza yardımcı olurken, hassas dişleriniz için uzun süreli koruma sunar; bu özellikleriyle ürün, hassas dişlerin beyazlatılması için ideal bir seçimdir.

HASSAS DİŞLERİN DOĞAL BEYAZLIĞINA KAVUŞTURULMASI İÇİN İPUÇLARI

Aşağıda hassas dişlerinizin sağlığını, temizliğini ve doğal beyazlığını korumanıza yardımcı olacak birkaç ipucu bulabilirsiniz:

  • Dişlerinizi günde iki kere, tercihen iki dakika boyunca, Sensodyne Beyazlatıcı gibi özel olarak hassas dişler için tasarlanmış beyazlatıcı bir diş macunu ile fırçalayın.
  • Diş lekelerinin oluşmasına yol açan çay ve kahve gibi ürünlerin tüketimini sınırlayın.
  • Dişlerinizi günde bir kere diş ipi veya diş arası fırçası ile temizleyin.
  • Sigara içmeyin.
  • Düzenli kontrol için diş hekiminizi ziyaret edin.