Menu Language

Ürünler

Derinlemesine Koruma

DİĞER ÜRÜNLERİ KEŞFEDİN
Derinlemesine Koruma

Sensodyne iso-active Çoklu Etki Diş Macunu

Sensodyne iso-active Çoklu Etki, iso-active teknolojisi ile benzersiz bir formüle sahiptir. Fırçalama sırasında jelden mikro ince köpüğe dönüşerek ulaşılması en güç alanlara nüfuz eder, ağzın tümünün temizlenmesine yardımcı olur. Sensodyne iso-active Çoklu Etki, hassas dişleri olanlar için özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde diş çürümelerini önleyen florür bulunur ve nane tadıyla nefesi ferahlatır.

 

Sensodyne iso-active Çoklu Etki Diş Macunu

Sensodyne iso-active Beyazlatıcı Diş Macunu

Sensodyne iso-active Beyazlatıcı, iso-active teknolojisi ile benzersiz bir formüle sahiptir. Fırçalama sırasında jelden mikro ince köpüğe dönüşerek ulaşılması en güç alanlara nüfuz eder, ağzın tümünün temizlenmesine yardımcı olur. Sensodyne iso-active Beyazlatıcı, hassas dişleri olanlar için özel olarak formüle edilmiş beyazlatıcı diş macunudur. Dişteki lekeleri gidererek dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. İçeriğinde diş çürümelerini önleyen florür bulunur ve nane tadıyla nefesi ferahlatır.

 

Sensodyne iso-active Beyazlatıcı Diş Macunu
Tüketiciler Ne Diyor?:
 
/media/55982/turkey_isoactive_berfunaz_tvc_410x328.mp4 410 328 VideoPlayer_16_contentvideowrapper
/media/55995/turkey_isoactive_berkay_tvc_410x328.mp4 /media/55990/turkey_isoactive_berkay_tvc_410x328.jpg 410 328 VideoPlayer_17_contentvideowrapper
 
DİĞER ÜRÜNLERİ KEŞFEDİN